TRNAVA SI ZASLÚŽI TO NAJLEPŠIE

Verím, že Trnava si zaslúži to najlepšie. Zaslúži si zmenu, ktorú aj podľa vašich slov naozaj potrebuje. Dôkazom toho je fakt, že sa spojilo 9 politických strán, aby sme vám spoločne priniesli čo najsilnejšieho kandidáta na primátora, ktorý sa vo voľbách postaví proti Petrovi Bročkovi.

So Zuzanou Bošnákovou nás spája úprimná láska k Trnave a vôľa priniesť zmenu, ktorá posunie Trnavu vpred. Spája nás pohľad na Trnavu a na to, čo mesto potrebuje. Aj preto sme odložili bokom svoje osobné ambície a egá a dokázali priniesť plán spoločného postupu. Je tu skutočne záujem o to, aby sa proti súčasnému primátorovi postavil len jeden silný kandidát. Nakoniec to budete vy, kto rozhodne o tom, kto z nás bude v kandidatúre pokračovať.

Vytvorenie koalície 9 stredopravicových politických strán (Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a Solidarita, SPOLU – občianska demokracia, ODS – Občianski demokrati Slovenska, ŠANCA, SME RODINA, ZA ĽUDÍ, Kresťanská únia a Občianska konzervatívna strana) je dôkazom, že to, čo o Trnave prezentuje súčasné vedenie vo virtuálnom priestore je odlišné od skutočného fungovania mesta.

Prinášame tiež spoločnú kandidátku 29 poslancov. Naša koaličná poslanecká listina je postavená na zodpovednosti jednotlivých kandidátov voči určitej entite a autorite politických strán, ktoré zastávajú isté hodnoty, a nielen na takzvanej nezávislosti. Nájdete na nej ľudí, ktorí často vykonávajú dlhoročnú občiansku či politickú činnosť, no mimo zastupiteľstva. Mnohí sú členmi komisií mestského zastupiteľstva alebo výborov mestských častí.

Spájame sa práve kvôli tomu, aby občan uveril, že ak cíti, že v meste niečo nefunguje, je to pravda. My všetci sme sa spojili pre budúcnosť mesta. Spájame sa, lebo #TrnavaNasSpaja . 🤝

V prípade akéhokoľvek problému, o ktorom ma chcete informovať, mi neváhajte napísať súkromnú správu.

Rád si s vami sadnem a urobím, čo bude v mojich silách.

Kontakt Marián Galbavý

Marián Galbavý

Kandidát na post primátora Trnavy