Moja cesta

Som hrdý Trnavčan. Trnavu som zažil ako malé dieťa, študent, ale aj ako dospelý. Teraz sa s Trnavou intenzívne vžívam ako rodič, podnikateľ i mestský poslanec. Poznám ju, zaujímam sa o ňu a milujem ju rovnako ako vy.

ODKIAĽ POCHÁDZAM?

Rok 1971

Môj príbeh sa začína v trnavskej pôrodnici, kde som sa narodil 1. Novembra - na Sviatok Všetkých Svätých. Do mojich troch rokov sme žili v babičkinom dome na Kopánke. Neskôr sa naším domovom stalo novovznikajúce sídlisko Linčianska.

MOJE ŠKOLSKÉ ZAČIATKY

Rok 1977

Základnú školu na ulici Gorkého som ukončil s ľahkosťou. Bol som aktívny v matematických či fyzikálnych olympiádach a aj v športových aktivitách. Moje ďalšie kroky viedli na Gymnázium Jána Hollého.

MOJA PRVÁ VYSOKÁ ŠKOLA

Rok 1990

Zmena v 89 sa dotýkala hlavne nás, mládeže. Aktívne sme zakladali občianske spolky a postupne mi to pomohlo v tom, aby som sa dostal na vysokú školu. Začal som štúdio...Čítať viac

PRVÁ PRACOVNÁ SKÚSENOSŤ: MANAŽÉR V ORANGE

Rok 1997 - 2008

Vždy som bol naučený zarobiť si na to, čo chcem. Preto som začal brigádovať už ako 15 ročný. Prešiel som si roznášaním novín, pomocnými prácami na železnici, ...Čítať viac

MOJA DRUHÁ VYSOKÁ ŠKOLA A PRÁCA KONCIPIENTA

Rok 2001, 2008

V Trnave otvorili prvý ročník práva na diaľkové štúdium, kam som sa prihlásil. Profesne som sa ocitol v roli koncipienta, čo bolo platovo oproti mojej funkcii predtým veľmi náročné. Vtedy som však zistil, že advokácia je to, čo chcem v živote robiť.

ADVOKÁTSKA KANCELÁRIA

Rok 2011

Po 15 rokoch som svoj profesný život presunul opäť do Trnavy a otvoril si svoju kanceláriu. Za 10 rokov existencie sme zaznamenávali iba rast a rozvoj nášho tímu. Chceme pomáhať tým, ktorí právu nerozumejú a byť tu práve pre bežného občana. Vždy som si našiel prienik ekonómie a práva. Tak isto, ako je mesto právnym aj ekonomickým organizmom. Najviac sa však cítim manažérom.

POSLANEC MESTA TRNAVA

Rok 2014

Moja funkcia poslanca v Mestskom zastupiteľstve je obmedzená, keďže som poslanec v opozícii. Naše návrhy sa nikam nedopracujú a primátor si v 2. volebnom období zmenil zloženie zastupiteľstva a tak nám odňal možnosť prednášať materiál na pravidelných zasadnutiach.

POSLANEC VÚC TRNAVA

Rok 2017

Na poslanca VÚC (samosprávneho kraja) som kandidoval kvôli podpore súčasného župana, kde sme vytvoril aj podporný poslanecký klub. Tu som s mojím pôsobením veľmi spokojný. Je to pre mňa príklad toho, že ekonomické manažovanie je základ vykonávania verejnej funkcie.

KANDIDÁT NA PRIMÁTORA

Rok 2021

Verejný život, prezentácia názorov i organizácia. Tieto veci mi vždy boli blízke. Začalo to spojením mestskej akcie s fanúšikmi Spartaku. V tom čase som sa spoznal aj s Petrom Bročkom, súčasným primátorom, ktorý si však vytvoril úzky okruh zamestnancov (priateľov) a veci komunikoval výlučne im. Nastal zlom, kedy sme si povedali, že zlé prevážilo nad dobrým a rozhodol som sa kandidovať proti Petrovi Bročkovi.

FUTBALOVÝ FANÚŠik

Rok 2021

Som športový typ. Relaxujem takmer vždy aktívne. Aj ako dieťa som strávil 90% času vonku. Skúsil som si karate, atletiku aj hádzanú. Všetky aktivity ma naučili disci...Čítať viac

Ďakujem že si sa dočítal až sem. Teraz poznáš môj príbeh a spoznal si ma bližšie.

Volebný program