SPÁJAME SA PRE TRNAVČANOV A TRNAVČANKY

Pred rokom som ako občiansky kandidát, a zároveň ako prvý kandidát vôbec, ohlásil kandidatúru na post primátora Trnavy v tohtoročných komunálnych voľbách. Od tohto času som začal viditeľnejšie (najmä ako mestský poslanec) poukazovať na mnohé prešľapy vedenia mesta pri jeho riadení. Jednoznačne som vytýčil hodnoty a postoje, na ktorých spolu s tímom tvoríme program efektívny pre vás, Trnavčanov, a upozornil na dôležitosť komunikácie a spájania sa za Trnavu pre všetkých.


Som veľmi rád, že som včera na tlačovej konferencii nestál sám, len ako nezávislý kandidát, ale v spoločnosti Martin Klus, Pavla Macka a Petra Novoveského, zástupcov politického spektra demokratických strán Slovenska (Sloboda a Solidarita, ODS – OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA, Šanca).


Teší ma, že hodnoty a postoje, ktoré sme si spoločne s tímom Trnavčanov vytýčili, zaujali natoľko, že sa nás tieto strany rozhodli podporiť. Verím, že naše spojenie do Trnavy a komunálnej politiky ako takej prinesie nielen jasnú odbornosť, ale i komplexný pohľad na mnohé problémy, ktorým naše mesto čelí a bude čeliť.


Efektívnejší rozvoj nášho mesta možno zabezpečiť najmä a práve ľuďmi, ktorí majú komunálnu skúsenosť, a preto toto spojenie prinesie i spoločnú kandidátnu listinu nezávislých, ako aj straníckych poslancov do mestského zastupiteľstva či spoločný program.


V týchto komunálnych voľbách nám nepôjde len o výhru, ale obzvlášť o naplnenie sľubov a očakávaní obyvateľov po nich. Do Trnavy prinášame záruku zmeny.


Napriek tejto podpore naďalej do volieb kandidujem ako nezávislý a pre svoju kandidatúru budem zbierať potrebné podpisy. Chcem vás osloviť a spoznať osobne!


Ak ste nezachytili včerajšiu tlačovú konferenciu, neváhajte si ju spätne pozrieť tu:

V prípade akéhokoľvek problému, o ktorom ma chcete informovať, mi neváhajte napísať súkromnú správu.

Rád si s vami sadnem a urobím, čo bude v mojich silách.

Kontakt Marián Galbavý

Marián Galbavý

Kandidát na post primátora Trnavy