Predvolený obrázok článku

Primátor Bročka o meste rozhoduje sám

Tentokrát si budovateľský potenciál primátora vytýčil za cieľ zničiť parkovisko „za Jednotou” a znemožniť ľuďom bezproblémové parkovanie v centre mesta. 

V tejto lokalite má na miesto toho vzniknúť objekt s garsónkami, jednoizbovými, dvojizbovými trojizbovými a štvorizbovými bytmi. 

Parkovisko má obstarávateľ kompenzovať podzemnou garážou so 160 parkovacími miestami pre verejnosť aj rezidentov. Aktuálne je parkovacích miest na tejto ploche vyše 100. Ak majú v podzemnej garáži parkovať rezidenti bytových jednotiek, kde zaparkujeme my, Trnavčania, keď budeme chcieť ísť do centra?

Projekty za desiatky miliónov EUR pripravené na realizáciu bez akéhokoľvek prejednania na zasadnutí mestského zastupiteľstva. Akoby záležalo iba na tom, aký je zámer primátora Petra Bročku s naoko peknou predstavou.

Myslím, že i mimo centra v Trnave vzniká dostatok projektov, ktoré poskytnú miesto na život mnohým jednotlivcom i rodinám (samozrejme, za cenu neprimerane vysokých daní). Nemiznúcim problémom však je statická doprava a parkovanie, ku ktorej ZHORŠENIU tento projekt len opäť prispieva.

V prípade akéhokoľvek problému, o ktorom ma chcete informovať, mi neváhajte napísať súkromnú správu.

Rád si s vami sadnem a urobím, čo bude v mojich silách.

Kontakt Marián Galbavý

Marián Galbavý

Kandidát na post primátora Trnavy