Nie každý má slobodu voľby ako primátor

V utorok sa uskutočnilo zasadanie mestského zastupiteľstva, ktoré malo pomôcť (aj) obyvateľom sídliska Ľudmily Podjavorinskej vyriešiť znevýhodnenú situáciu v rámci novej parkovacej politiky. 

Primátor a jeho poslanci opäť nesklamali.Petíciu s 91 podpismi nebrali vážne. 

Mňa naopak daný problém najmä starších obyvateľov, ktorý žiadali zmenu pilotného projektu mesta zaujímal. Preto som sa za nich ako poslanec postavil a petíciu formalizoval.

Obdobne som hneď pripojil niekoľko návrhov, ako situáciu riešiť.Ide tu najmä o to, že seniorov žijúcich v tejto lokalite mesto „odstavilo“ od návštev ich blízkych. Ich rodina za víkend s nimi zaplatí až nehoráznych 62€.

Na riešenie by pritom možno stačil čisto triviálny prístup.Preprogramovať novo kúpené parkomaty, ktoré by poskytovali „zdarma“ lístok = lístok na prvé dve hodiny zadarmo. Tým pádom by ani príslušníci mestskej polície nemali problém so sledovaním statickej dopravy.

Alebo karty so značením časov, ktoré boli a sú v niektorých väčších mestách ešte stále používané.Priatelia, riešení je hneď niekoľko.

Občas by prospelo oprieť bicykel a pozrieť sa na Trnavu ako celok.

V prípade akéhokoľvek problému, o ktorom ma chcete informovať, mi neváhajte napísať súkromnú správu. Rád si s vami sadnem a urobím, čo bude v mojich silách.

V prípade akéhokoľvek problému, o ktorom ma chcete informovať, mi neváhajte napísať súkromnú správu.

Rád si s vami sadnem a urobím, čo bude v mojich silách.

Kontakt Marián Galbavý

Marián Galbavý

Kandidát na post primátora Trnavy