Predvolený obrázok článku

Miesta ohrozujúce život zostávajú bez povšimnutia

Neraz ste sa na mňa vy, Trnavčania, obrátili v situáciách, kedy ste už nevedeli, kde hľadať pomoc a porozumenie. Ako advokát si to nesmierne vážim a vždy som ochotný vás vypočuť a pokúsiť sa prispieť k vyriešeniu problému.Čo sa ku mne však dostalo (a čo som starostlivo preveroval, skúmal a riešil) tentokrát musím odkomunikovať aj verejnosti. 

Kamenný mlyn – 14.11.2020

Pani Andrea je na prechádzke so svojím synom. Zastavia sa aj pri lávkach, vo viere, že sú stabilné. Avšak na poslednej z nich, najbližšie ku kúpalisku, sa pod pani Andreou zosunie časť spevneného svahu a prepadne do vody pod lávkou, pričom hĺbka vody je taká, že „nesiaha” na dno. Našťastie, neprepadne úplne. Zachytí sa jednou rukou pod pažou a takto zostane visieť. Po opakovanom vynakladaní náročného úsilia sa jej podarí vyslobodiť. 

Aktuálne – 21.7.2021 

Sa pani Andrea stále nedožiadala relevantnej odpovede zo strany primátora, napriek tomu, že celý problém primátorovi oznámila na jeho oficiálnom facebookovom profile. Dostala len arogantnú odpoveď, ktorá nerieši problém ani nekompenzuje jej nepríjemný zážitok. 

Upozorňujeme vás, že táto lávka v tomto dezolátnom stave ostala. Naviac, sa nachádzame v období, kedy je hladina jazera v Kamennom mlyne naozaj veľmi vysoká. Preto prosím, dávajte si pozor pri zdržovaní sa na akejkoľvek z lávok v okolí jezera.

V prípade akéhokoľvek problému, o ktorom ma chcete informovať, mi neváhajte napísať súkromnú správu. Rád si s vami sadnem a urobím, čo bude v mojich silách.

V prípade akéhokoľvek problému, o ktorom ma chcete informovať, mi neváhajte napísať súkromnú správu.

Rád si s vami sadnem a urobím, čo bude v mojich silách.

Kontakt Marián Galbavý

Marián Galbavý

Kandidát na post primátora Trnavy